سرشماره اتصال به اینترنت هوشمند البرز


34918

اینترنت هوشمند چیست؟

سرويس اينترنت هوشمند رشت 34918، روش ديگري جهت دسترسي به اينترنت است. با استفاده از اینترنت هوشمند البرز در محدوده شهر رشت ، شما مي‌توانيد در هر زمان از شبانه‌ روز، بدون نياز به شناسه‌ي كاربري و كلمه عبور به اينترنت متصل شويد. با این سرويس ديگر نگران پايان يافتن زمان اشتراك يا اعتبار كارت اينترنت خود در روزهاي تعطيل يا ساعات غير اداري نخواهيد بود. هزينه استفاده از اينترنت شبكه هوشمند پس از دو ماه در قبض تلفن شما منظور خواهد شد. شيوه‌ي اتصال تلفنی هوشمند به كاربران كمك مي‌كند تا در صورت دسترسي نداشتن به كارت اينترنت، به صورت كاملا مشابه از خدمات اتصال تلفنی به اينترنتDial-Up بهره‌مند شوند.
براي استفاده از اینترنت هوشمند کافی است شماره 34918 را در فرم اتصال وارد كنيد و بلافاصله به اينترنت وصل شويد. در اين حالت نيازي به تكميل ديگر رديف‌هاي فرم اتصال مانند شناسه كاربري و كلمه عبور نيست و از اين رو تنظيمات فرم اتصال بسيار ساده و سريع خواهد بود.
هزينه اتصال به اینترنت با استفاده از شبكه هوشمند البرز براي هر دقيقه 5 تومان است كه اين مبلغ در قبض تلفن ماهیانه شما به وسيله‌ي شركت مخابرات گیلان منظور خواهد شد.

راهنمای اتصال به اینترنت هوشمند رشت

برای استفاده از این سیستم فقط کافی است مطابق عکس زیر شماره 34918 را در فرم تماس (Dialup Networking) کامپیوتر خود وارد نموده و بقیه موارد را خالی بگذارید.

تنظیمات و نحوه اتصال به اینترنت هوشمند 34918 البرز رشت

1 - یک Network Connection جدید ایجاد نمایید.
2 - در بخش Phone Number شماره شبکه هوشمند البرز 34918 را وارد نمایید.
3 - بخش username و password را خالی بگذارید.
4 - با Connection جدید ساخته شده به شبکه اینترنت متصل شوید.

مزایای اتصال به اینترنت هوشمند رشت

آسان و همیشگی
ارتباط سريع بدون نياز به شناسه كاربري و كلمه عبور
تنظيمات ساده و سريع در فرم اتصال
مكان برقراري ارتباط در هر ساعت از شبانه‌روز
هزینه هر دقیقه فقط 5 تومان
پرداخت هزینه 2 ماه بعد به همراه قبض تلفن
بدون محدودیت زمانی و حجمی در میزان استفاده
سرعت اتصال 56kbps
پشتیبانی فنی شبانه روزی