سرشماره اتصال به شبکه برای کارت اینترنت البرز


9712244

کارت اینترنت 3ساعته 8,000ریال
سفارش خرید
کارت اینترنت 7ساعته 18,000ریال
سفارش خرید
کارت اینترنت 15ساعته 35,000ریال
سفارش خرید

خدمات دسترسي به اينترنت از طريق سرویس اینترنت Dial-Up البرز، كاربران را قادر مي‌سازد با وارد كردن كلمه‌ي شناسايي (شناسه- User ID) و رمز عبور (Password)، به شبكه‌ي جهاني اينترنت متصل شوند.
شركت داده پردازان سبز البرز، با سابقه 5 ساله به عنوان یکی از معتبرترین ارائه دهندگان خدمات اینترنت در گیلان است که با مجوز رسمي از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، استفاده از فيبر نوري و پهناي باند بالا سرويس های مختلف اينترنت سالانه، ماهانه، ساعتي و کارتی را با سرعت و کيفيت عالی در شهرستان رشت در اختيار کاربران قرار مي دهد.
ارتباط مستقيم با شبکه جهاني اينترنت، پهناي باند پشتيبان، استفاده از بيش از 500 خط تلفن آنالوگ و E1 در سطح شهر رشت و بهره مندی از کارکنان متخصص و مجرب به ما امکان داده است که طی سالها خدمات مطلوبی را به صورت مستمر به شرکتها و مشتريان خانگی ارائه دهيم.
شركت داده پردازان سبز البرز، به کاربران خود امكان دسترسي به اينترنت با سرعت 56Kbps سازگار با خط V92 را ارايه داده است. چه آن كه تكنولوژي V92 با بهره برداري از خطوط E1 سرعتي معادل 2 برابر سرعت خطوط عادي را فراهم می‌آورد.
يكي از ويژگي‌هايي كه كيفيت اين سرويس البرز را در بازار كم نظير ساخته، پهناي باندي‌ست كه در اختيار كاربران بي‌شمار اين خدمات قرار مي‌گيرد. با چنين امكاناتي است كه كيفيت دسترسي به اينترنت از طريق البرز تضمين شده است و خوشنودي كاربران را در بر دارد.
از اين روست كه روزانه تعداد بسياري به خانواده‌ي چند ده هزار نفري استفاده كننده از سرویسهای اينترنت Dial-UP البرز مي‌پيوندند و تاكنون كارت‌هاي اينترنت البرز، هزاران بار توسط شهروندان تجربه شده و اين روند فزاينده، همچنان تداوم خود را حفظ كرده است. اين خيل عظيم كاربران، پشتوانه‌ي ارزشمند سرمايه‌‌گذاري‌هاي روزافزون براي تهيه‌ي تجيزات و تامين امكانات فني بسيار پيشرفته‌ي روز جهان و انگيزه‌ي مناسب در جهت بهبود هر چه بيش‌تر خدمات البرز در استان گیلان گرديده است.